Krásná prsa bez skalpelu

přejdi na menu

Dekolt vyrážející dech je přáním mnohé ženy. Ne každá je jím však od přírody vybavena. Nemusí si ale zoufat, řešení existuje. A nemusí to být jen operace, při níž se do příslušných partií vkládají implantáty.

Stačí navštívit naše studio, kde máme k dispozici nejmodernější techniku od firmy Weyergans.

Dvacet let zkušeností

Za firmu Weyergans hovoří dvacet let zkušeností v oblasti vývoje a výzkumu. Majitel společnosti, Rudolf Weyergans, je přímo tvůrcem patentovaného léčebného konceptu. Velké pozornosti klientek se těší jedna z nejmodernějších metod, která dokáže zpevnit a pozvednout prsa. Přístroj SPM je rozšířenou podobou Vacu-Pressu a je určený speciálně pro oblast poprsí.

Jaké jsou účinky?

  • prokrvení v podkoží v celé oblasti
  • zpevnění ochablé svaloviny a vaziva poprsí
  • podpora tvorby nového kolagenu
  • modelace poprsí
  • odbourání podkožního tuku
  • odstranění celulitidy

Futuristická podprsenka

Aplikace je velice jednoduchá. Futuristicky vypadající prsní aplikátory se pohodlně nasadí a připojí k digitální řídící jednotce – SPM Digital, která automaticky reguluje tlak v aplikátorech. Střídavým působením podtlakové a tlakové fáze na podkožní vazivo se stimuluje prokrvení a mízní tok. Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení. Celá procedura trvá asi 30 minut, během kterých se zákaznice příjemně uvolní. V krátkosti shrnuto: Poprsí bude již po první proceduře zpevněno a zmodelováno – jako po jemném liftingu.

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Doporučujeme absolvovat celkovou kúru: cca 10–15 ošetření ideální návštěvnost je 2–3× týdně

Ceník

Ceny máme opravdu přívětivé 30 minut ošetření stojí 270 Kč.Pokud klientka spojí více ošetření je cena za 30 min. masáže 220 Kč.Při zakoupení permanentky se cena ještě více snižuje.